Surf & Jiu Jitsu Camps CHAŁUPY

zdjęcie obozów
zdjęcie obozów
Surf & Jiu Jitsu Camps to nowość w naszej ofercie! Nasza propozycja skierowana jest do dzieci w wieku 8-18 lat gotowych nie tylko na sportową przygodę. O wychowaniu przez sport i zaszczepianiu pasji wśród dzieci mówią wszyscy, ale tylko najlepsi potrafią to zrobić! Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim prawdziwa miłość do tego, co robimy sprawiają, że należymy do Najlepszych! A tę wyjątkową przygodę z Waszymi dziećmi przeżywać będziemy w naszej nowej szkole na kempingu Ekolaguna w Chałupach. Jest to pierwsza i jedyna taka szkoła w Polsce, szkoła która łączy surfing i brazylisjkie jiu jitsu w jednym miejscu! Obóz Surf and Jiu Jitsu to perfekcyjne połączenie dwóch dyscyplin sportowych kształtujących charakter młodych ludzi, uczących szacunku do drugiego człowieka i pokazujących pewien styl życia w zgodzie z naturą i drugim człowiekiem. Zaufaj Board For Kids i zapisz swoje dziecko na obóz Surf & Jiu Jitsu Camp.

Terminy i cena

wybierz termin, aby dokonać rezerwacji - koszt obozów to 2200 / 2500 PLN w zależności od obozu.

Patroni

Paweł Mistewicz
Za­ło­ży­ciel i głów­ny instruk­tor brazylijskiego jiu - jitsu w klu­bie Unity Team w Warszawie. Srebrny medalista Mistrzostw Europy. Trenuje nieprzerwanie od 2001 roku, by w 2012 roku otrzymać promocję na czarny pas w BJJ od Felipe Moty, a kilka lat później złożyć Unity Team - jedną z nielicznych szkół w Polsce oferującą zajęcia dla dzieci od 4 roku życia. Sam ma dwie wspaniałe córki. Przygoda z Board For Kids rozpoczęła się w 2017 roku, gdy Paweł podjął się u nas nauki surfingu, jako dopełnienia nierozłącznej więzi BJJ i surfingu, z którym spotkał się kilkanaście lat wcześniej trenując w Brazylii w jednej z najlepszych akademii BJJ na świecie.
Sean Crowder
W środowisku surferskim postać nietuzinkowa, dwukrotny Mistrz Polski, jeden z topowych zawodników w regionalnych zawodach ASA w północnej Australi. Trener z 38- letnim doświadczeniem. Miłośnik Vegemite - pasty ala Nutella o smaku polskiej przyprawy Maggi. Lecz, to co najbardziej wyróżnia Seana spośród innych ludzi jest jego pozytywne nastawienie do świata. Liczy się tylko fala. Szonisław to nasz przyjaciel.
Zbigniew Tyszka "Zybi"
Za­ło­ży­ciel i głów­ny istruk­tor w klu­bie Pi­ran­ha Gdy­nia. Uczest­nik i medalista Mi­strzostw Świa­ta oraz Europy. Tre­nuje bra­zy­lij­skie­ jiu jitsu od 2003 r, na początku pod okiem pionierów i mistrzów takich jak: Mirosław Oknieński, Paweł Mistewicz, Radosław Turek, czy Paweł Nastula. W 2011 r. otrzy­mał z rąk Ro­ber­ta Drys­da­le’a pro­mo­cję na czar­ny pas w bra­zy­lij­skim jiu jitsu. Dla Board For Kids jest to przede wszystkim wybitny szkoleniowiec, ojciec dwójki wspaniałych dzieci, którego seminaria cieszą się wielką popularnością zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Informacje

Zakwaterowanie w klimatycznych domkach na kempingu Ekolaguna w Chałupach. Aktualnie powstaje to zjawiskowe miejsce, w którym pasja do sportu łączy się z miłością do dzieci!

projekt naszej bazy
zdjęcie obozów - dzieci
zdjęcie obozów - surferzy


zdjęcie Kamili - opiekunki obozów
Kamila Krzeska - Kierownik obozów

Kamila jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trenerką personalną i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Od najmłodszych lat pasjonuje się różnymi formami aktywności fizycznej, czynnie uprawiając wiele z nich – crossfit, tenis, wspinaczkę wysokogórska i sportową. Ale to, co czyni ją wyjątkową to sposób, w jaki zaraża swoje dzieci i podopiecznych aktywnym trybem życia. Jak sama mówi „sport należy wprowadzać w życie dzieci jako forma zabawy, a nie przymus”. Podczas obozów Kamila będzie pełniła funkcję Kierownika. Fit-Mama dwójki aktywnych szkrabów jest gwarantem najlepszej opieki Waszych dzieci.

Cena zawiera:
 • 7 noclegów w 2 i 4 - osobowych pokojach
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 6 dniowy program zajęć sportowych
 • program wieczornych zajęć tematycznych
 • sprzęt sportowy
 • ubezpieczenie
Cena nie zawiera:
 • kosztów transportu
 • kosztu wypożyczenia kimono (istnieje możliwość treningu we własnym stroju do bjj)
Program:
 • szkolenie surfing
 • treningi brazylijskie jiu jitsu
 • szkolenie deskorolka
 • warsztaty fingerboardingu
 • zajęcia ogólnorozwojowe

Partnerzy

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner