Family Snow Camp – Pejo

Family Snow Camps to wyjazdy organizowane z myślą o rodzicach, którzy lubią spędzać aktywnie czas, ale chcą go spędzać w gronie najbliższych, dając im możliwość spróbowania swoich sił lub doskonalenia umiejętności w sportach zimowych. Wspólnie z EH School zapraszamy do Doliny Słońca, gdzie zadbamy o Wasze rodzinne chwile pamiętając o czasie wolnym dla Rodziców 😉

Val di Sole – nazwa mówi sama za siebie – Dolina Słońca zawdzięcza to miano 256 dniom słonecznym w ciągu roku. Ciągnie się na długości ok. 50 km od miasteczka Cles na wschodzie do Przełęczy Tonale na zachodzie, położona jest pomiędzy masywami: Brenta, Ortler i Adamello. Główne ośrodki narciarskie to: Marilleva – Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale z lodowcem Presena, Ponte di Legno – Temu, Pejo, Paganella. Odległość od lotniska w Weronie do doliny Val di Sole to ok. 162 km.
Pejo

Miejscowość zawieszona między górami a niebem na wys.1400 m wraz z otaczającymi ją szczytami tworzy wręcz bajkową scenerię. Trasy narciarskie jakie oferuje Pejo to głównie długie i widokowe zjazdy, świetne dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy, jednak zaawansowani również nie będą się tu nudzili. Pejo jest szczególnie odpowiedni dla ludzi, którzy szukają spokoju w wyjątkowym alpejskim świecie Parku Narodowego Stelvio i będą cieszyć się długimi zjazdami ze zboczy góry Vioz w kierunku miasta. Stoki w Pejo ze swoim malowniczym położeniem i wspaniałą atmosferą stanowią ciekawą alternatywę dla wielkich centrów narciarskich.
Proponujemy karnety w opcji Ski Pass 3+3:
6 dni: 3 dni Pejo 3000 + 3 dni SUPERKIRAMA – dowolnie w całym VAL DI SOLE – 380 km tras

 

Termin:
8-15 lutego 2020

Zakwaterowanie

Kristiania Pure Nature Hotel & SPA * * * * S
 to czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie z rodzinnymi udogodnieniami, szerokimi przestrzeniami i umeblowaniem z odrobiną alpejskiego luksusu. Jest idealnym miejscem na odprężające wakacje w Trentino. Hotel i jego wspaniałe spa są harmonijnie wkomponowane w naturalną scenerię Val di Pejo. Wspaniała lokalizacja, w samym sercu Parku Narodowego Stelvio, u stóp łańcucha Ortles-Cevedale, oferuje pobyt pełen zajęć sportowych w bliskim kontakcie z naturą. Przy hotelu Kristiania Pure Nature znajduje się oświetlony wyciąg narciarski idealny dla najmłodszych. Optymalna lokalizacja obiektu pozwala także na korzystanie z obszarów narciarskich: Pejo, Marilleva, Folgarida, Madonna di Campligo i Passo Tonale. Goście, którzy po szaleństwie na stokach będą chcieli się zrelaksować, mogą skorzystać z centrum odnowy biologicznej Acquaviva z basenem krytym, saunami, ścieżką Kneippa i jacuzzi. Dla najmłodszych gości przygotowano urozmaicone zajęcia w mini klubie, pokój gier oraz Biancaneve snowpark.

Centrum Wellness

Strefa wellness: kryty basen z podgrzewaną wodą; strefa sauny „tylko dla dorosłych” (do której wchodzi się wyłącznie z ręcznikiem bez kostiumów kąpielowych), prysznic rewitalizujący, fontanna lodowa, sauna z ziołami alpejskimi, Rzymska łaźnia parowa, kąpiel typu kneipp, strefa infuzji i relaksu. Strefa wellness na świeżym powietrzu oferuje: bio jezioro z ogrodem medytacyjnym; panoramiczne jacuzzi; taras gdzie można podziwiać całą dolinę.

Cena:

FIRST MINUTE Zapisy do 30.10.2019 Zapisy po 30.10.2019
Dorośli 2800 zł 2950 zł
Dzieci 8-12 lat 1950 zł 2100 zł
Dzieci 3-7,99 lat 1750 zł 1900 zł
Dzieci 0-2,99 lat 400 zł 400 zł
Cena zawiera:
 • 7 noclegów
 • wyżywienie – 2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja
 • ubezpieczenie KL, NNW + narciarsko/snowboardowe
 • opieka rezydenta na miejscu
 • Aperitif powitalny
 • degustacja regionalnych serów i specka – Pejo paese – w Azienda Agricola CASA NOVA – połączona z zakupami
 • 1 x 7 daniowa uroczysta kolacja w hotelu
 • Zestaw Wellness (miękki ręcznik wellness, kapcie i naturalnej torba jutowa)
 • Bezpłatny dostęp do krytego i odkrytego centrum odnowy biologicznej i siłowni
 • Fiaccolata na stoku Biancaneve z grzanym winem i jazdą nocną
 • degustacja GRAP – słynnej destylarni MARZADRO – prezentacja i historia produkcji
 • program animacyjny i inne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych (opisane poniżej w ofercie)

Cena nie zawiera:
* 15€ taksa klimatyczna (osoba)
* 5€ kaucja zwrotna za skipass
* szkolenia snowboardowo-narciarskiego
* Karnety 6-dniowe:
●  232€ dorośli
●  172€ osoby urodzone po 30.11.2003
●  gratis dzieci ur. po 30.11.2011 (z 1 rodzicem płacącym)
Ski Pass 3+3: 6 dni: 3 dni Pejo 3000 + 3 dni SUPERKIRAMA – dowolnie w całym VAL DI SOLE – 380 km tras

Szkolenia (dodatkowo płatne)
Szkolenie rekreacyjne dla dorosłych lub dzieci od 8 roku życia (całodniowe, przez 6 dni) koszt 700 pln
Szkolenie dla przedszkolaków snb/narty (3 osobowa grupa) koszt 1200 pln
Szkoła EHschool jest licencjonowaną szkołą snowboardu i narciarstwa, której szkolenia są pełne pasji i zaangażowania. Z EH School w bezpieczny sposób postawisz pierwsze kroki oraz udoskonalisz technikę jazdy, freestyle i freeride.
Podczas wyjazdu będziemy prowadzić naukę narciarstwa i snowboardu oraz doskonalić technikę jazdy na każdym poziomie zaawansowania zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Aby przekazać naszą wiedzę jak najlepiej, przeprowadzamy lekcje w niewielkich grupach dopasowanych poziomem zaawansowania, tylko w taki sposób jesteśmy w stanie skoncentrować się indywidualnie na każdym uczestniku i przekazać mu maksimum naszej wiedzy i umiejętności.
Do wyboru będą całodniowe szkolenia narciarskie lub snowboardowe, podczas których uczyć będziemy różnych technik jazdy, w tym jazdy sportowej, freeridowej oraz elementów freestyle.
Nie zapominamy o najmłodszych! Do naszego przedszkola snowboardowo-narciarskiego zapraszamy dzieciaki od 4 do 7 lat. Będziemy uczyć się poprzez zabawę i doskonalenie technik jazdy w 3 osobowych grupach.
Szkolenie zaczynamy zbiórką o godz. 9:00 zajęcia odbywają się do godz. 12:00 z przerwą na lunch, druga część szkolenia 13:00-15:00. O godz.15.00 rodzice odbierają dzieci, dzięki temu mają też czas na wspólną jazdę i sprawdzenie umiejętności i poziomu jazdy dzieci.

Ubezpieczenie, które zawarte jest w cenie wyjazdu – Ubezpieczenie narciarskie Hestia Podróże pakiet rozszerzony:

 • KL (koszty leczenia), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln,
 • następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 000 pln,
 • odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln,
 • bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT (sporty rekreacyjne i ryzykowne: narciarstwo i snowboarding po oznakowanych trasach zjazdowych)

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowo:

 • ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej w TU Europa (3% od wartości imprezy)
 • ubezpieczenia Ski/Snb (89 pln) pakiet pełny

Ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet pełny:

 • w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln,
 • następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln,
 • odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln,
 • Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus: sporty rekreacyjne, ryzykowne i extremalne (jazda po trasach + freeride) 

ZAPISY:

kontakt@boardforkids.pl / +48 602 766 506

Zapisz się


POBIERZ

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Podróży dla Klientów Organizatorów Turystyki


POBIERZ

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Hestia Podróże


POBIERZ

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Travel World


POBIERZ

Oświadczenie Administratora Danych Osobowych